uždaryti Ši internetinė svetainė naudoja slapukus siekdami užtikrinti geriausią
patirtį mūsų internetiniame tinklalapyje. (Daugiau)

FertilUp® - Aukščiausia vokiečių kokybė. Greitas pristatymas per 1-2 darbo dienas.

Taisyklės ir sąlygos


1. Įžanga

Bendrosios internetinės parduotuvės FertilUp taisyklės ir sąlygos buvo parašytos pagal Vartotojų apsaugos įstatymą (ZVPot). Internetinė parduotuvė FertilUp.lt yra valdoma įmonės Prima Medis Ltd., kuri toliau vadinama Tiekėju. Vartotojas yra asmuo, kuris naudojasi mūsų sistema, kuris yra, pirkėjų internetinėje parduotuvėje. Bendrosios Taisyklės ir sąlygos apibrėžia FertilUp internetinės parduotuvės veikimą, pirkėjų teises ir verslo santykius tarp tiekėjo ir pirkėjo.

2. Užsakymas

Po užsakymo, pirkėjas gauna patvirtinimą į savo el. Paštą per 24 valandas po užsakymo atlikimo. Bet koks užsakymo atšaukimas gali būti atliekamas pirkėjo per 2 valandas, po to kai gaunamas užsakymo patvirtinimas, atšaukimą išsiunčiant el. Paštu info@fertilup.lt. Tokiu atveju, jeigu pirkėjas neatšaukia savo užsakymo per sutartą laiko tarpą, tai reiškia, kad produktų pirkimo sutartis tarp pirkėjo ir tiekėjo yra baigtinė. Tiekėjas paruošia prekes ir išsiunčia jas per sutartą laiką.

Kontraktas (užsakymas) yra laikomas elektronine forma tiekėjo serveryje ir yra prieinamas pirkėjui, bet kuriuo metu, susisiekiant el. paštu info@fertilup.lt. Pirkėjas gali paskambinti tiekėjui savo kontaktiniu telefono numeriu, arba susisiekti el. paštu info@fertilup.lt siekiant patvirtinti duomenis arba užtikrinti pristatymo duomenų tikslumą.
 
Technologinis nurodymas reiškia, kad leidžiamas identifikavimas ir klaidų taisymas prieš suteikiant kontrauką: krepšelis yra prieinamas naršymo Fertilup tinklapyje laiku. Prieš užsisakant, bendra užsakymo apžvalga yra galima, kaip ir galimybė grįžti į internetinį užsakymą ir išimti bet kokius produktus.

3. Pristatymo laikas ir pristatymas

Tiekėjas supakuoja ir išsiunčia produktą, bet iki 2 darbo dienų nuo užsakymo. Siuntimas dažniausiai trunka 1-3 darbo dienas. Pristatymo partneris yra Venipak. Tokiu atveju, jeigu pirkėjas negauna savo siuntinio per nurodytą laiko tarpą, klientas turėtų informuoti tiekėją, el. paštu info@fertilup.lt.

4. Siuntimo kainos

Užsakymams, didesniems kaip €70, siuntimas yra nemokamas. Užsakymams, kurių vertė nesiekia €70, tiekėjas iš pirkėjo taip pat reikalaus siuntimo kainos. Fiksuota pristatymo kaina, tokiu atveju yra €3.90.

5. Kainos

Produktų kainos nurodomos eurais, ir yra su PVM. Nurodomos kainos galioja pirkimo sutarties metu, ir neturi nurodyto galiojimo laiko. Kainos gali keistis be išankstinio pranešimo.

6. Mokėjimai

Tiekėjas suteikia šiuos mokėjimo būdus:

- kreditinės kortelės mokėjimas per PayPal. PayPal yra mokėjimų tiekėjas, turintis VISA ir Mastercard kreditines korteles, bei suteikia 100% saugumas klientui
- Visa / Mastercard / Apple Pay (Saferpay)
- Mokėjimas grynaisiais 

7. Užsakymo atšaukimas

Bet koks užsakymų atšaukimas gali būti atliekamas pirkėjo per dvi valandas po užsakymo patvirtinimo gavimo ir yra atliekamas susisiekiant su tiekėju susisiekiant el. paštu info@fertilup.lt. Tokiu atveju, jeigu pirkėjas neatšaukia sutarties per nustatytą laiko tarpą, tai reiškia, kad produktų pirkimo sutartis tarp pirkėjo ir tiekėjo yra baigtinė.

8. Teisė atsisakyti pirkinio ir grąžinti prekes pagal ZVPot

Internetinės parduotuvės produktai atitinka garantines sąlygas pagal Vartotojų apsaugos įstatymą (ZVPot). Su šiuo įstatymu, pirkėjas turi teisę pranešti tiekėjui per 14 dienų po užsakymo patvirtinimo, atšaukti šį užsakymą. Tam nereikia pateikti priežasčių kodėl atšaukiamas užsakymas. Tuo pačiu laiku, pirkėjas įsipareigoja grąžinti gautas prekes tiekėjo adresu, nepažeistas ir nepakeistas (pagal užsakymo patvirtinimo nuorašą) ne vėliau kaip per 30 dienų po atšaukimo pranešimo išsiuntimo. Prekių tiekėjui gražinimas per 14 dienų po užsakymo patvirtinimo be jokio pranešimo apie užsakymo atšaukimą, laikomas užsakymo atšaukimo pranešimu. Pirkimo ir visi kiti mokėjimai grąžinami tiekėjo pilnomis sumomis ne vėliau kaip per 30 dienų po atšaukimo pranešimo.

9. Atsakomybės vykdymas

Tiekėjas nėra atsakingas už nuomonių apie produktą turinį, kuris rašomas internetinės svetainės vartotojų. Nuomonės ir produktų atsiliepimai yra individualios nuomonės ir nebūtinai sutampa su Fertilup.lt tinklapio administratorių nuomone.

Nepaisant to, kad tiekėja stengiasi suteikti tikslias parduodamų prekių nuotraukas, visas nuotraukas reikėtų priimti simboliškai. Nuotraukos nesuteikia parduodamos prekės bruožų.

Tiekėjas pasilieka teisę pakeisti Verslo taisykles bet kuriuo metu, ir bet kuriuo būdu, nepriklausomai nuo priežasties ir be išankstinio pranešimo.


FertilUp Lietuva
Prima Medis UAB
PVM nr: SI29627877
Reg. Nr.: 3866980000
El. paštas: info@fertilup.lt

Banko sąskaitos:
IBAN: AT58 20815 00006638936
Bankas: Steiermärkischen Bank und Sparkassen
BIC kodas: STSPAT2GXXX

IBAN: SK6709000000005048218685  
Bankas: Slovenská sporiteľňa
BIC kodas: GIBASKBX


All rights reserved © 2012 - 2024 Sign in
Production: MMVisual