uždaryti Ši internetinė svetainė naudoja slapukus siekdami užtikrinti geriausią
patirtį mūsų internetiniame tinklalapyje. (Daugiau)

FertilUp® - Aukščiausia vokiečių kokybė. Greitas pristatymas per 1-2 darbo dienas.

Info skiltisNevaisingumas
tapo rimta šiuolaikinės visuomenės problema, tačiau apie ją kalbama nedaug. Šiuolaikinis, greito tempo, gyvenimo būdas dažnai siejamas su mažesniu dėmesiu sveikatai ir sprendimu turėti šeimą vėliau gyvenime, o tai reiškia, kad nevaisingumą skatinantys veiksniai nėra pastebimi arba pastebimi per vėlai.

Nevaisingumo tema vis dar yra tabu, o tai patvirtina daugelio žmonių istorijos. Deja, poros dažnai susiduria su šia problema vienos, nusivilia ir patiria didžiulę depresiją bei stresą, o tai gali neigiamai paveikti juos ir jų aplinką. Poros pasakoja apie savo nevaisingumą tik patiems artimiausiems draugams ir šeimos nariams. Taip dažnai yra dėl to, kad jie galvoja, jog patiria kažką "kas nutinka tik jiems patiems ". Tačiau, tai nėra tiesa, nes viena iš šešių porų Europoje susiduria su nevaisingumu. Medicinos mokslai apibūdina nevaisingumą kaip ligą, tačiau kiekviena pora susiduria su didžiuli iššūkiu: kaip išsaugoti sveikus santykius ir kaip tinkamai išspręsti problemas bei kokių priemonių imtis norint pasiekti galutinio tikslo – sveiko nėštumo.

Per dažnai poros supranta, kad turi problemą, kai jau yra per vėlu.
Patiriame jums susipažinti su nevaisingumo problemomis, kai tik nusprendžiate turėti kūdikį. Pirmąjį žingsnį gali žengti vyras, pasidarydamas spermatozoidų testą, kur ištiriama sėkla nustatant ar turite mažą spermos kiekį, ar spermos mobilumas yra ne per mažas, ar yra kitų spermos nukrypimų. Net 30% nevaisingumo atvejų tai yra dėl vyro sukeliamų problemų (30% atvejų tai dėl moters problemų, ir lygus procentas, kad abu partneriai turi problemų), kurias vyrai dažnai ignoruoja. Moterys gali padaryti daug dalykų, reguliariai besilankydamos pas gydytojus ir sekdamos savo kūnus, kur reguliarus mėnesinių ciklas ir ovuliacija yra būtinu, tuo tarpu taip pat reikėtų tikrinti skydliaukės funkciją, ir stebėti bet kokius skausmus ar neįprastą kraujavimą.

Oficialiai, vaisingumas yra apibūdinimas, kai negalėjimas susilaukti per dvyliką mėnesių be kontraceptinių priemonių su reguliariais (nuo dviejų iki trijų kartų per savaitę) lytiniais santykiais.

Nelaukite. Išlaikykite sveiką gyvenimo būdą net tada, kai ruošiatės nėštumui, įskaitant ir sveiką gyvenimo būdą, atsipalaidavimą, streso ir alkoholio vengimą ir kt. Taip pat, tai tinkamas laikas pagalvoti apie FertilUp, kurio unikali mineralų, vitaminų ir žolelių kombinacija užtikrina, kad jūsų kūnas gaus visus reikalingus vitaminus vienos porcijos metu ir pasirūpins jūsų reprodukcine sistema. Moterims, tai reiškia reguliarius hormonų lygius, kurie yra ypatingai svarbūs reguliariems menstruacijos ciklams, tuo tarpu vyrams tai reiškia didesnį spermatozoidų kiekį ir aukštesnę jų kokybę. Tikslas, kad jūsų apvaisinimas būtų lengvesnis. FertilUp yra visiškai natūralus maisto papildas, kuris gali jums padėti. Jis negali daryti stebuklų, tačiau jis užtikrina, kad gausite visas reikalingas medžiagas sveikai reprodukcinei sistemai abejiems partneriams ir užtikrinsite sveikatą, kuri yra būtina sveikam pastojimui.


PAGRINDINIAI NEVAISINGUMO SUKĖLIMO VEIKSNIAI IR FERTILUP KAIP GALIMAS SPRENDIMAS:


Aštuoniasdešimt procentų visų moterų nevaisingumo atvejų gali būti skirstomi į tris sukėlimo šaltinius:

neplodnost Ovuliacijos sutrikimai

Jeigu patiriate ovuliacijos sutrikimus ir nereguliarius ciklus, nėštumo planavimas gali būti sudėtingas. Jums gali būti sudėtinga atpažįstant ovuliacijos dieną, o moterims su ovuliacijos sutrikimais ovuliacija pasireiškia rečiau arba nepasireiškia visai. Visa tai dažniausiai yra dėl hormonų disbalanso. Patariame jums pabandyti FertilUp, kuris yra ypatingai populiarus moterų, kurios patiria nereguliarius ciklus, tarpe. Klientų atsiliepimai rodo, kad FertilUp padėjo klientams sureguliuoti ciklus ir apsisaugoti nuo hormonų disbalanso.

neplodnost Policistinių kiaušidžių sindromas (PCOS)

Dažnai pastebimas ryšys tarp policistinių kiaušidžių sindromo (PCOS) ir nevaisingumo. Hormonų disbalansas taip pat dažnai pastebimas kartu su PCOS, o tai praneša apie ovuliacijos sutrikimus. PCOS simptomai apima kiaušidžių cistas, nereguliarias mėnesines, hirsutizmą (perteklinis plaukų augimas) ir nutukimą. FertilUp buvo labai veiksmingas kaip maisto papildas moterims su PCOS, kadangi jis sukurtas subalansuoti moterų hormonų lygius ir mėnesinių ciklą. Moterys praneša, kad pasiekė reguliaresnes mėnesines, reguliaresnes ovuliacijas, sumažėjusius menstruacinius skausmus ir net natūralesnį pastojimą po to, kai pradėjo gerti FertilUp.

neplodnost Endometriozė

Endometriozė išsivysto, kai mažos audinio dalelės iš gimdos organo (vadinamos endometriumu) juda palei kiaušintakius ir susikaupia pilvo ertmės organuose, arba aplink juos, tokiuose kaip kiaušidės, kiaušintakiai, išangė ir pūslė. Kai kurios moterys patiria labai skausmingus mėnesinių mėšlungius, nugaros ir pilvo srities skausmą, skausmingus lytinius santykius ar skausmingą šalpinimąsi, tuo tarpu net nesuvokia šios problemos iki kol nustatoma diagnozė. Tačiau, deja beveik nėra idealių vaistų gydyti endometriozę. Kai kurie rekomenduoja nėštumą, nes jis užtikrina ilgesnį menstruacijų ciklo tarpą, bet endometriozė apsunkina pastojimą. Visi vaistai remiasi principu, kad kūną reikia pastatyti į nėštumo arba menopauzės būseną.

neplodnost Apie vyrų nevaisingumą Pasitaiko apytiksliai trečdaliui populiacijos, visai kaip ir moterų nevaisingumas. Vyrų nevaisingumas nustatomas per spermatozoidų kiekį (bent 20 milijonai/mL), jų judrumą (bent 50 %) ir formą ar morfologiją. Šie bruožai labai tiksliai nurodomi spermatozoidų tyrimų metu. Kuo didesnis spermatozoidų sėkloje kiekis, didesnis jų judrumas ir tinkama forma užtikrina, kad kiaušinėlis bus lengviau pasiekiamas ir apvaisinamas.

 

Nevaisingumą sukelia įvairūs sveikatos faktoriai, o taip pat tam tikri gyvenimo būdo ir aplinkos faktoriai. Dažniausi sveikatos faktoriai apima:

 

 • vaikocelė (venų rezginio, kuris eina į kiaušides, išsiplėtimas),
 • infekcijos (lytiškai plintančios ligos),
 • su ejakuliacija susijusios problemos (retrogradinė ejakuliacija – kai sėkla paduodama į šlapimo pūslę),
 • sutrikimai su kiaušidžių nusileidimu,
 • hormonų disbalansas,
 • chromosomų sutrikimai,
 • celiakija (jautrumas glitimui),
 • operacijos, ir t.t.

 

Dažnai nevaisingumo priežastis slypi gyvenimo būde ir aplinkos faktoriuose. Modernus, mažiau sveikas gyvenimo būdas turi poveikį spermatozoidų kokybei, ypatingai susiduriant su šiais faktoriais:

 

 • temperatūra (dažnas ėjimas į pirtį, aptempti rūbai, nuolatinis sėdėjimas ir t.t.),
 • chemikalai (pesticidai, herbicidai, ir t.t.),
 • estrogenas maiste,
 • radiacija,
 • alkoholio vartojimas,
 • rūkymas,
 • nutukimas,
 • stresas.

FertilUp vyrams buvo sukurtas tam, kad pagerintų vyrų spermatozoidų kiekį, judrumą ir morfologiją. Jis turi vitaminų (ypatingai vitamino C, cinko ir L- karnitino) bei mineralų, kurių veikimas įrodė teigiamą įtaką vaisingumui, reprodukcijai ir spermatogenezei. 

PATARIMAI VAISINGUMO GERINIMUI:

neplodnost Patarimai vyrams:
 • Atlikite spermatozoidų tyrimus. Jūsų šeimos gydytojas arba ginekologas gali jums padėti, po to kai dvyliką mėnesių bandėte nesėkmingai susilaukti, mes patariame jums kreiptis į privačią kliniką.
 • Jeigu spermatozoidų analizė nurodo prastą sėklos kokybę, pradėkite gyventi sveikesnį gyvenimo būdą (sveikesnė mityba, nustokite rūkyti, vartokite mažesnius kiekius alkoholio, venkite streso ir t.t.), venkite aptemptų rūbų (aukštesnė temperatūra neigiamai veikia spermatozoidų vystymąsi), ir gerkite FertilUp vyrams.
 • FertilUp su savo natūralia formule, kurioje yra atrinkti vitaminai, mineralai, žolelės ir amino rūgštys. FertilUp pagerina spermatozoidų kiekį, mobilumą ir morfologiją.
 • Užtrunka apie 3 mėnesius kol spermatozoidai subręsta, o tai reiškia, kad FertilUp vyrams vartotjimas ir sveika gyvensena duoda pastebimų rezultatų tik po 3 mėnesių.
neplodnost Patarimai moterims:
 • Patikrinkite ar ovuliuojate su ovuliacijos tyrimais. Ovuliacija yra būtina pastojimui.
 • Jeigu reguliariai neovuliuojate, arba iš viso nepatiriate ovuliacijos, užtikrinkite, kad palaikote sveiką gyvenimo būdą (sveika mityba, nustokite rūkyti, vartokite mažiau alkoholio, gyvenkite su kuo mažiau streso ir t.t.), atliekate ginekologinius tyrimus (pap tepinėliai ir ultragarso tyrimai), ir vartokite FertilUp moterims.
 • FertilUp padidėja jūsų galimybes pastoti, padidinant jūsų hormonų balansą ir sukuriant optimalias sąlygas nėštumui.
 • Mes rekomenduojame jums gerti FertilUp moterims bent 3 mėnesius, kol jūsų organizmas pilnai pasisavins ir sureaguos į sudėtines medžiagas.


FERTILUP IR PAGALBINIS APVAISINIMAS:

oploditevJeigu nevaisingumo priežastis yra (taip pat) dalis vyro, specialistai patars pabandyti pagalbinį apvaisinimą (mėginėlyje arba invitro, dažnai vadinamą IVF). In vitro apvaisinimas yra pagrindinis pagalbinio apvaisinimo būdas, kai kiaušinėlis apvaisinamas spermatozoidais ne kūno viduje, o tuomet apvaisintas kiaušinėlis yra perkeliamas į gimdą.

Visos galimybės pastoti natūraliai yra vertos pabandyti. Laimei, yra sprendimas. Be sveiko gyvenimo būdo, mes patariame jums išbandyti FertilUp bent trims mėnesiams. IVF yra būdas, kuris pasirenkamas, kai kiti metodai nebeveikia, kadangi jis gana stipriau apkrauna moters organizmą ir apima išplėstinius kraujo tyrimus, įvairias injekcijas ir stiprius medikamentus. Todėl, prieš bandant dirbtinius apvaisinimus, daugelis porų nusprendžia išbandyti FertilUp maisto papildus. Peržiūrėkite patenkintų klientų atsiliepimus.

Jeigu jau kurį laiką kovojate su nevaisingumu ir nusprendėte išbandyti IVF sekdami gydytojų patarimus, rekomenduojame atkreipti ypatingą dėmesį spermatozoidų kokybei, kuri yra ypatingai svarbi sėkmingam apvaisinimui ir perkėlimui. Patariame jūsų partneriui imtis sveiko gyvenimo būdo prieš įvairias procedūras ir naudoti FertilUp vyrams, reguliariai. Taip pat skausminga, kai IVF nėra sėkmingas, todėl visuomet verta padaryti viską ką galite.

All rights reserved © 2012 - 2024 Sign in
Production: MMVisual