uždaryti Ši internetinė svetainė naudoja slapukus siekdami užtikrinti geriausią
patirtį mūsų internetiniame tinklalapyje. (Daugiau)

FertilUp® - Aukščiausia vokiečių kokybė. Greitas pristatymas per 1-2 darbo dienas.

Sudedamųjų dalių įtakos tyrimai vaisingumui ir profesionalios nuomonės

TYRIMAI
FertilUp maisto papildo vyrams sudedamųjų dalių įtakos

Oksidacinis stresas vaidina pagrindinį vaidmenį vyrų vaisingume ir turi neigiamą efektą spermatozoidų kokybei. Įvairūs tyrimai 1-5 parodė, kad tokie vitaminai kaip vitaminas C, vitaminas E ir kofermentas Q10 daro teigiamą poveikį vyrų vaisingumo gydymui, kadangi pagerina tiek spermatozoidų kiekį, tiek mobilumą.

Tyrimas, kurį atliko Glazgo karališkoji ligoninė6 Škotijoje, tyrinėjo seleno įtaką vaisingumui nevaisingiems vyrams. Rezultatai parodė, kad vyrai, kurie išgeria 100 mcg seleno per dieną, tris mėnesius (tokią pačią dozę, kuri yra ir FertilUp maisto papilde) patyrė ženkliai padidėjusį spermatozoidų judrumą. 11% vyrų, dalyvavusių tyrime, sėkmingai pasiekė apvaisinimą po trijų mėnesių gerdami seleną (kontrolinei grupei, kuri gavo placebo papildus, nepatyrė jokių sėkmingų apvaisinimų).

Cinko vaidmuo vyro vaisingume buvo patvirtinta Europos komisijos ir vaidina svarbų vaidmenį vaisingume ir dauginimesi. Jis taip pat prisideda prie normalaus testosterono lygio išlaikymo kraujyje ir vaidina svarbų vaidmenį paveikiant ląstelių dalijimąsi. Mokslinis tiriamasis darbas, kurį atliko Amerikos Reprodukcinės medicinos bendruomenė7, 2002 metais siekė išsiaiškinti cinko ir folio rūgšties įtaką vyrų. vaisingumui,. Rezultatai parodė aiškų 74% spermatozoidų kiekio padidėjimą vyrų, kurie turėjo prastos kokybės sėklą, grupėje ir panašūs rezultatai buvo matomi vyruose su įprastine sėkla. FertilUp vyrams turi 15 mg cinko ir 400 mcg folio rūgšties vienos dienos porcijoje.


1. Agarwal A; Nallella KP; Allamaneni SS; Said T.M. (2004) Reprod Biomed , 8[6]:616-27
2. Balercia G; Mosca F; Mantero F; Boscaro M; Mancini A; Ricciardo-Lamonica G; Littarru G. (2004) Fertil Steril. 81[1]:93-8.
3. Suzuki M; Kurabayashi T; Yamamoto Y; Fujita K; Tanaka K. (2003) J Reprod Med, 48[9]:707-12.
4. Henmi H; Endo T; Kitajima Y; Manase K; Hata H; Kudo R. (2003) Fertil Steril.80[2]:459-61
5. Crha I; Hruba D; Ventruba P; Fiala J; Totusek J; Visnova H.Cent (2003) Eur J Public Health , 11[2]:63-7.
6. Scott R, MacPherson A. Selenium supplementation in sub-fertile human males. Br J Urology 1998; 82:76-80.
7. Wong; W.Y. Merkus H.M. Thomas C.M. et al. (2002) Fertil Steril 77; 491–498


TYRIMAI
FertilUp maisto papildo moterims sudedamųjų dalių įtakos

Naujas tyrimas1 JAV nustatė B-karotino, vitamino C ir vitamino E poveikį moterims pastojimo metu. Tyrimas parodė trumpesnį pastojimo laiką moterims su kūno masės indeksu, žemesniu kaip 25 (normalus kūno svoris), kurios išgėrė vitaminą C. Panašiai, laikas pastoti taip pat buvo sutrumpintas moterims, kurių kūno masės indeksas buvo mažesnis kaip 25, kurios gėrė B-karotiną. Padidinti B-karotino ir vitamino C kiekiai turėjo poveikį trumpinantį pastojimo laiką moterims, kurių amžius buvo iki 35 metų, tuo tarpu, padidintas vitamino E kiekis turėjo panašų poveikį moterims, vyresnėms kaip 35. FertilUp moterims turi B-karotino, vitamino C ir vitamino E.

Tyrimas atliktas Vokietijoje, Hamburge 20122 metais, taip pat parodė teigiamą vitaminų C ir E, o taip pat vitamino B6, vitamino D, jodo, seleno ir geležies poveikį3,4


1. Ruder E.H.; Hartmann T.J.; Reindollar R.H.; Goldman M.B. (2014) Female dietary antioxidant intake and time to pregnancy among couples treated for unexplained infertility
2. Buhling K.J.; Grajecki D (2012) The effect of micronutrient supplements on female fertility: a systematic review.
3. Liliana Guadalupe González-Rodríguez 1, Ana M López-Sobaler, José Miguel Perea Sánchez, Rosa M Ortega: Nutrition and fertility; • Nutr Hosp 2018 Sep 7;35(Spec No6):7-10.
4. Fumitoshi Koga,  Shigeki Kitagami,  Arisa Izumi,  Tomoko Uemura,  Osamu Takayama,  Tsuyoshi Koga and Toru Mizoguchi : Relationship between nutrition and reproduction; Reprod Med Biol. 2020 Jul; 19(3): 254–264. 
REKOMENDACIJOS VAISINGUMO DIDINIMUI:
Bendra sveikata ir gyvenimo būdas
Bendra jūsų ir jūsų partnerio sveikata taip pat daro įtaką jūsų vaisingumui. Gerkite mažiau alkoholio ir nustokite rūkyti – rūkymas sumažina pastojimo galimybę trečdaliu ir padidina persileidimo riziką bei kraujavimą nėštumo metu. Valgykite sveikai.

Reguliariai lankykitės pas ginekologus
Jeigu to dar nepadarėte, užsirašykite apsilankymui kaip įmanoma anksčiau ir pasitikrinkite savo sveikatos būklę ir reprodukcinę sveikatą.

Išlaikykite tinkamą kūno svorį
Kūno svoris daro didžiulę įtaką estrogeno hormono kiekiui, kuris gamina kūno riebalų ląsteles. Jeigu jūsų svoris yra didelis, estrogeno kiekis jūsų organizme gali būti per didelis ir turėsite panašų poveikį kaip gerdami kontraceptinius vaistus. Be to, jūsų insulino kiekis gali padidėti, kuris ekstremaliais atvejais gali neleisti kiaušidėms išleisti kiaušinėlių. Nutukimas gali lemti estrogeno lygio sumažėjimą, o jis lėtina reprodukcijos ciklą, kartais jį net sustabdydamas.

Praktikuokite saugius lytinius santykius
Įvairios lytiškai plintančios infekcijos yra tarp svarbiausių nevaisingumo priežasčių. Kadangi jų simptomai dažnai yra nepastebimi, liga nėra tinkamai gydoma, o tai gali sukelti organizmo pokyčius ir padaryti neigiamos įtakos vaisingumui. Pavyzdžiui, kiaušintakiai gali tapti randuoti, o tai neleidžia keliauti kiaušinėliui į gimdą. Naudokite prezervatyvą ir nuolatos tikrinkitės nuo lytiškai plintančių ligų.

Pašalinkite stresą
Stresas yra vienas pagrindinių faktorių, darančių įtaką vaisingumui. Bandydami pastoti, stenkitės kuo daugiau atsipalaiduoti, vengti įtampos situacijų ir, jeigu įmanoma, vykite atostogauti. Taip pat pabandykite, kad yra labai sunku, apie tai, kad turite problemų pastojant. Vykite į gamtą, atsipalaiduokite, užsirašykite į jogos užsiėmimus ir pan. Jūsų psichinė sveikata vaidina itin svarbų vaidmenį – jūs, žinoma, girdėjote istorijas, apie poras, kurios negalėjo pastoti metų metus, bet tuomet iš karto po to kai įsivaikino vaiką, pastojo ir patys.

KAS YRA FERTILUP?
FertilUp tai veiksmingas sprendimas poroms, kurios bando susilaukti. FertilUp (vyrams ir moterims) yra natūralus maisto papildas su sudedamosiomis dalimis, kurių veiksmingumą įrodė EFSA (Europos maisto saugos tarnyba). FertilUp buvo sukurtas padidinti nėštumo tikimybę ir pagerinti reprodukcinę sveikatą sukuriant optimalias sąlygas vyrams ir moterims pastoti ir pagreitinti apvaisinimo etapą.


All rights reserved © 2012 - 2024 Sign in
Production: MMVisual