uždaryti Ši internetinė svetainė naudoja slapukus siekdami užtikrinti geriausią
patirtį mūsų internetiniame tinklalapyje. (Daugiau)

FertilUp® - Aukščiausia vokiečių kokybė. Greitas pristatymas per 1-2 darbo dienas.

Klientų atsiliepimai

TERESE
36 metai
"Po kelių mėnesių su nesėkmingais bandymais, mes kreipėmės į šeimos gydytoją. Kadangi nė vienas iš mūsų neturėjome jokių didesnių sveikatos problemų, gydytojas rekomendavo mums pagerinti vaisingumą. Mes apie du mėnesius reguliariai naudojome Fertilup. Buvome beveik praradę viltį, o vietoje to įvyko mažas stebuklas – mūsų mažasis vaikelis. Tai buvo teigiama patirtis, sėkmės visiems ateities tėvams ir mamoms."
JANINA
Mano žmona turėjo PCOS, o mano spermatozoidų kiekis nebuvo didelis, tad tai buvo beveik neįmanoma kombinacija pastojimui. Po trijų metų bandymų ir apsilankymų pas įvairiausius gydytojus ir trijų IVF ciklų, nusprendėme imtis ko nors kito. Mes ieškojome natūralaus sprendimo ir buvome nustebę, kai sužinojome apie FertilUp abiem.  Po 4 mėnesių, mano žmona pradėjo keistai jaustis ir mes padarėme bandymą. Neįmanoma tapo įmanoma! Tai suveikė! Net mano žmonos ginekologė negalėjo tuo patikėti!
DANIELIUS
Po trijų mėnesių naudojant FertilUp vyrams, mano spermatozoidų kiekis padidėjo nuo 11 iki 48 milijonų, o taip pat padidėjo ir jų morfologija. Akivaizdžiai, jis veikia!
ONA IR JONAS
"Po vestuvių mes nusprendėme susilaukti vaikų ir norėjau ko nors, kad mano kūnas būtų paruoštas naujam vaidmeniui. Fertilup buvo tobulas pasirinkimas, kadangi jame jau yra folio rūgšties, būtent todėl jį ir pasirinkau. Jis suveikė! Greitai mes šventėme savo pirmąsias vestuvių metines ir mano gimdymo dienos artėjimą. Visiškai nuostabu."
REGINA
Du IVF ciklai baigėsi nesėkmingai, o kartu ir 4 metai bandymų ir laukimo! Mes išbandėme viską ir be jokių rezultatų. Balandžio mėnesio pradžioje, pradėjome naudoti FertilUp, o birželio mėnesį atėjo geros naujienos, ilgai lauktos! Mes, galiausiai, turėjome teigiamą rezultatą! Šiuo metu, esame šeštojoje nėštumo savaitėje. Mes nežinome ar tai buvo FertilUp dėka; tačiau, kažkas tikrai pasikeitė, Ir mums pavyko!
LUKAS
33 m
"Sausį mums diagnozavo antrinį vyrišką nevaisingumą. Mano vyrui rekomendavo gerti CoQ10, vitaminą E ir cinką – visą tai radome natūraliame mišinyje FertilUp. Mano vyras taip pat turėjo sumažinti kavos kiekį ir nebeiti į pirtį bei šildomus baseinus. Beveik po trijų metų, mes atlikome sėklos analizę privačioje klinikoje. Rezultatai buvo stebinantys. Spermatozoidų kiekis padidėjo nuo 15 milijonų iki 112 milijonų, o morfologija nuo 13% iki 26%. Tai ženkliai padidino mūsų galimybę pastoti su kitu IVF ciklu, lyginant su anksčiau!”
FERTILUP

ANIKKE
26 metai
Mano patirtis buvo tenkinanti. Mes laukiame gimimo jau šią vasarą.
MATAS
33 metai
"Tikriausiai jūsų produkto dėka... po septynių mėnesių aš tapsiu tėvu.”
ROBERTAS
31 metai
Pradėjus vartoti FetilUp vos du mėnesius, mano spermatozoidų tyrimų rezultatai buvo ženkliai geresni. Mano spermatozoidų kiekis padidėjo daugiau kaip du kartus. Absoliučiai rekomenduoju šį produktą.
ONA T.
34 m

Su savo partneriu bandėme susilaukti vaiko jau 4 metus, taip pat užsienyje bandėme IVF apvaisinimą. Niekas neveikė. Mūsų gydytojas užsiminė apie FertilUp, tad jį ir pabandėme. Po Vasaros atostogų, mano žmona nustebino mane geromis naujienoms. Mes abu labai laimingi.

All rights reserved © 2012 - 2024 Sign in
Production: MMVisual